• facebook
 • rss
 • Dr Clown i klocki

  k

  dodane 10.04.2015 15:46

  Startuje konkurs plastyczny, w którym można wygrać zestaw klocków Lego.

  Opolski oddział Fundacji "Dr Clown" od poniedziałku 13 kwietnia rozpocznie przekazywanie szpitalom na terenie województwa opolskiego zestawów klocków Lego. Trafią one na oddziały dziecięce szpitali w Kluczborku, Namysłowie, Opolu (WCM i WSZN), Kupach, Prudniku, Ozimku, Strzelcach Opolskich, Kędzierzynie-Koźlu, Krapkowicach i w Brzegu. W każdym pudle jest 2000 klocków. Opolscy wolontariusze Dr. Clowna przekażą je dyrektorom placówek, a dla dzieci przygotowali specjalne animacje, w czym są, jak wiadomo, mistrzami.

  W sumie ponad 2,5 miliona klocków Lego i LegoDuplo trafi na 300 oddziałów dziecięcych szpitali oraz do 25 placówek specjalnych w całej Polsce. Prezent jest wynikiem inicjatywy twórców programu Dr Klaun - Chance 4 Children z Czech i współpracy z polskim oddziałem Fundacji "Dr Clown". Finał całej akcji odbędzie się 6 czerwca w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu podczas Dnia Czerwonego Noska. Tam odbędzie się także wręczenie nagród w konkursie plastycznym ogłoszonym przy okazji tej akcji Dr. Clowna i Lego.

  W konkursie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i twórców indywidualnych trzeba dowolną techniką plastyczną wykonać pracę o formacie A3. Temat: "Mój przyjaciel Doktor Clown". Nagrodami są zestawy klocków Lego oraz zwrot kosztów przyjazdu na uroczysty odbiór nagrody. Termin nadsyłania prac – 15 maja. Prace należy przesyłać pod adresem: Fundacja „Dr Clown”, ul. Jagiellońska 58, lok.128A, 03-468 Warszawa z dopiskiem na kopercie: Konkurs Mój przyjaciel "Doktor Clown".

  Regulamin konkursu na stronie www.drclown.pl

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół