• facebook
 • rss
 • Podajemy wyniki głosowania

  red.

  dodane 11.01.2016 14:11

  Konkurs na zdjęcie szopki bożonarodzeniowej rozstrzygnięty.

  Wczoraj (niedziela 10 stycznia) o północy zakończyło się głosowanie w naszym konkursie na najpiękniejsze zdjęcie szopki bożonarodzeniowej.

  O emocjach, jakie towarzyszyły głosowaniu, świadczą same liczby – dwoje uczestników z największą liczbą „plusów” osiągnęło wyniki w granicach 1400. Niektórzy internauci byli najwyraźniej tak rozemocjonowani tą rozgrywką, że oddawali głosy jeszcze grubo po północy. Te głosy jednak – zgodnie z regulaminem – nie zostały zaliczone. Głosować można było tylko do północy.

  O zajęciu pierwszego lub drugiego miejsca decydowały dosłownie ostatnie minuty głosowania. Załączamy widok zrzutów ekranowych z wynikami, jakie uzyskały dwa rywalizujące zdjęcia – obydwie strony zostały jednocześnie odświeżone o godz.0.00 11 stycznia.

  Troje uczestników uzyskało wyniki o ponad tysiąc lub o kilkaset głosów wyższe od pozostałych uczestników. Z pewnością świadczy to o ich umiejętności internetowego gromadzenia i zyskiwania głosów sympatyków. Jednocześnie chcemy podkreślić, że nie oznacza to, że zdjęcia czy szopki prezentowane przez pozostałych uczestników konkursu były w jakikolwiek sposób gorsze. W każdej z nadesłanych szopek można dostrzec coś wyjątkowego, zachwycającego i wzruszającego. Wystarczy wczytać się w opisy pod niektórymi zdjęciami. Ile w nich przejawia się miłości do Dzieciątka Jezus i radości świąt Bożego Narodzenia!

  Dlatego postanowiliśmy, że wszyscy uczestnicy otrzymają od nas niewielki prezent (prześlemy pocztą, o cierpliwość prosimy). Wszystkim bardzo dziękujemy!

  Wynik głosowania na zdjęcie Kingi Kraszewskiej   Wynik głosowania na zdjęcie Kingi Kraszewskiej repr. Andrzej Kerner /Foto Gość I wreszcie, na koniec, uroczyście ogłaszamy, że I miejsce w naszym konkursie zdobył Dariusz Kwosek z Dobrzenia Wielkiego (1411 głosów), II miejsce – Kinga Kraszewska z Wojnowic (1391 głosów) a III – Vanessa Kopton z Polskiej Nowej Wsi - 909.

  Nagrodą specjalną wyróżniamy Agatę Szpulak, misjonarkę świecką, która nadesłała zdjęcie szopki z Boliwii.

   

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół