• facebook
 • rss
 • Ruszyły zapisy na Warsztaty Gospel

  k

  dodane 14.03.2016 12:06

  Warto się pośpieszyć. Liczba miejsc jest ograniczona, a chętnych nie brakuje. W tym roku warsztaty poprowadzą wyjątkowi goście.

  - Warsztaty Gospel co roku cieszą się ogromną popularnością w naszym mieście i województwie. W ostatnich latach rokrocznie mieliśmy około 200 zgłoszeń i w efekcie podczas weekendowej pracy z profesjonalnymi instruktorami warsztatów powstawał wielki chór gospel, który na zakończenie warsztatów występował podczas koncertu finałowego. To robi wrażenie! – informuje Barbara Pieczyńska z działu promocji Filharmonii Opolskiej.

  6. edycja Warsztatów Gospel organizowanych przez Filharmonię Opolską odbędzie się w weekend 28 – 29 maja br. Nowością tegorocznej edycji są „Gospel Kids” - warsztaty gospel dla dzieci w wieku 6 – 12 lat, które będą odbywać się równolegle (w sali kameralnej) pod okiem instruktorki Pauliny Rudawskiej. Warsztaty dla dorosłych poprowadzą David Daniel z Wielkiej Brytanii i Gabriela Gąsior. Na zakończenie warsztatów oba chóry – Warsztatów Gospel oraz Gospel Kids wystąpią podczas Koncertu Finałowego w sali koncertowej FO.

  W warsztatach może wziąć udział praktycznie każdy. Nie ma przesłuchań kwalifikacyjnych, nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie śpiewania w chórze.

  Więcej szczegółów na temat Warsztatów Gospel, tegorocznych instruktorów i zapisy TUTAJ.

  - Warsztaty to niesamowita przygoda z muzyką gospel, doświadczenie wspólnego śpiewania w ogromnym chórze, kontakt z profesjonalistami od muzyki gospel i niesamowite wrażenia ze wspólnego występu na scenie sali koncertowej FO – zachęca Barbara Pieczyńska.

  "Gość Opolski" jest patronem medialnym tegorocznych Warsztatów Gospel.

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół