• facebook
 • rss
 • Zaśpiewać z Kubą Molędą

  Karina Grytz-Jurkowska Karina Grytz-Jurkowska

  dodane 06.06.2017 11:50

  Jeszcze tylko do 12 czerwca można zapisać się na warsztaty wokalne w Krapkowicach.

  Ogólnopolskie Warsztaty Wokalne Uwolnij Głos 2017 odbywają się już po raz szósty. To trzy dni zajęć wypełnione ćwiczeniami w grupach i indywidualnymi poradami, pracą nad emisją głosu, oddechem, dykcją, rytmiką, improwizacją, pracą w zespole oraz nad ruchem scenicznym. To też przygotowanie znanego repertuaru, który będzie prezentowany na końcu, ale też wspólne przebywanie i dzielenie się pasją z innymi, którzy lubią śpiewać.

  Udział mogą wziąć zarówno młodzi (preferowany wiek to powyżej 13 lat) jak i dorośli.

  W tym roku trenerami zajęć, które będą miały miejsce 27-30. czerwca w Krapkowickim Domu Kultury będą Kuba Molęda, Paweł Tomaszewski, Bartosz Jaśkowski i Żaneta Plotnik.

  Atrakcją będzie też wyjazd do Muzeum Polskiej Piosenki i amfiteatru opolskiego.

  Warsztaty zakończy koncert finałowy 30 czerwca o godz. 20.00 w Krapkowickim Domu Kultury. Jego gwiazdą będzie Kuba Molęda a towarzyszyć mu będą uczestnicy warsztatów, którzy zaprezentują z nim przygotowane podczas zajęć utwory.

  Informacje i karta zgłoszenia:www.kdk.krapkowice.pl/wydarzenia/vi-ogolnopolskie-warsztaty-wokalne-uwolnij-glos, tel. 77 44 186 472, 517 050 288, klubwokalisty@wp.pl.

  Ponieważ liczba uczestników jest ograniczona (30-60 osób) decyduje kolejność zgłoszeń (w przypadku progu wieku ostatecznie decyduje organizator).

  Bilety na koncert finałowy są już także dostępne w Krapkowickim Domu Kultury.

  Patronat medialny nad warsztatami objął Opolski Gość Niedzielny.

    Materiały organizatora

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół