Anna Kwaśnicka
Foto Gość
W niedzielny poranek 13 sierpnia z Rynku Solnego w Nysie na szlak 47. Pieszej Pielgrzymki Opolskiej na Jasną Górę wyruszyły trzy grupy strumienia nyskiego: szóstka fioletowo-niebieska, szóstka żółta i szóstka czerwona.
GOSC.PL DODANE 13.08.2023 AKTUALIZACJA 13.08.2023