Camino na ekranie

Anna Kwaśnicka Anna Kwaśnicka

publikacja 21.02.2017 09:57

W najbliższy weekend w Kinie Meduza w Opolu będą dodatkowe pokazy filmu „Ślady stóp”, wciągającego widzów w duchową przygodę.

Camino na ekranie Bohaterami filmu jest 11 mężczyzn, którzy ruszyli w drogę do Santiago de Compostela Materiały organizatora

Hiszpański film „Ślady stóp” w reżyserii Juana Manuela Cotelo to świadectwo 11 pielgrzymów, którzy wspólnie pokonują ponad 900 kilometrów do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela. Przemierzają malowniczą i niezwykle wymagającą Drogę Północną od granicy z Francją aż po katedrę św. Jakuba. Każdy z nich przechodzi na szlaku proces przemiany duchowej i dzieli się swoim doświadczeniem z widzami, którzy oglądając film, sami stają się pielgrzymami.

„Ślady stóp” pokazywane były w Kinie Meduza w Opolu już dwukrotnie, ale w związku z ogromnym zainteresowaniem filmem podjęto decyzję o dodatkowych seansach. Odbędą się w piątek 24 lutego o 17.00, w sobotę 25 lutego o 18.00 oraz w niedzielę 26 lutego o 18.00.

Możliwe są też pokazy dla grup. Informacje i szczegóły można uzyskać bezpośrednio w kinie.

Kameralne Kino Meduza, prowadzone przez Stowarzyszenie Opolskie Lamy, mieści się w Opolu przy ul. Oleskiej 45. Cena biletu to 10 zł. Na sali kinowej jest 47 miejsc.

Strona Kina Meduza – wejdź

Oficjalny zwiastun filmu:

Ślady Stóp | Oficjalny Zwiastun PL | FHD
Gloria 24 - Książki, Płyty, Gry i Filmy Religijne