Mamy dla Was zaproszenia na koncert Mateusza Ziółki podczas gali Żaru Serca

k

publikacja 25.11.2019 20:37

Jutro rozpoczynają się Dni Xaverianum. Wielka Gala Żaru Serca za tydzień - 3 grudnia.

Mamy dla Was zaproszenia na koncert Mateusza Ziółki podczas gali Żaru Serca Zaproszenie na galę "Żar Serca". Andrzej Kerner /Foto Gość

Balem Xaveriańskim (26 listopada) rozpoczną się 26. Dni Xaverianum - święto patronalne Jezuickiego Ośrodka Formacji i Kultury "Xaverianum" w Opolu. W czwartek (28 listopada) - Festiwal Piosenki "Nocne Śpiewanie", w sobotę 30 listopada o godz. 10 Mszą św. rozpocznie się Dzień Absolwenta. Szczegóły programu znajdziecie TUTAJ.

Jesteśmy patronem medialnym Dni Xaverianum i z tej okazji mamy dla Was 5 zaproszeń na koncert Mateusza Ziółki, który wystąpi podczas Wielkiej Gali "Żaru Serca" - nagród przyznawanych przez Xaverianum. Gala odbędzie się we wtorek 3 grudnia o godz. 19 w sali głównej duszpasterstwa (ul. o. Czaplaka 1A).

Wejściówki trafią do pierwszych 5 osób, które napiszą do nas e-mail (opole@gosc.pl ), w jego tytule wpisując "Żar Serca". W treści maila prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu kontaktowego.

[AKTUALIZACJA] - Konkurs już zakończony. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom. Osoby, które otrzymają zaproszenia poinformowaliśmy mailem.