Nowy numer 25/2018 Archiwum
 • Stefan1
  15.07.2017 18:19
  Żal księdzu ewangelików za brak świętych ? A może to ich mądrość doprowadziła do świadomego myślenia o życiu uświęconym ? Dalej nie komentuję bo ......
  doceń 10
 • JAWA25
  16.07.2017 11:23
  Morus był też autorem "Utopii".
  doceń 3
 • JAWA25
  16.07.2017 11:23
  Jadwiga "Wbrew samej sobie, ale z błogosławieństwem Jezusa" skąd wiadomo?
  doceń 3
 • Eugeniusz_Pomorze_
  16.07.2017 16:41
  Gość Niedzielny to cudowne pismo. Nie czytam wszystkiego, bo nie mam na to czasu, ale zawsze z przyjemnością biorę je do rąk. Bardzo lubię wątki biblijne, naukowo - techniczne, podróżniczo - pielgrzymkowe, historyczne, polityczne, cykl "w ramach" - swoisty kalendarz liturgiczny a'la malarstwo. Bardzo porusza lektura wszystkiego co związane ze świętych obcowaniem i w ogóle ze sprawami ostatecznymi. Felietony właśnie m.in. księdza Horaka znakomicie łączą wieczność z... doczesnością. Gość Niedzielny jest świetnie redagowany i to tłumaczy jego rekordy popularności. - Ten śląski, niemal stuletni "produkt" jest nawet lepszy od innego, jeszcze starszego, najbardziej śląskiego produktu, jakim jest... węgiel. Hmm..., cała przyjemność po mojej stronie. :-)
  doceń 4
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma