Nowy numer 46/2019 Archiwum
 • JAWA25
  28.10.2017 11:42
  Czy jak zacytuję http://gosc.pl/doc/3570504.Franciszek-modli-sie-za-Castro
  "Papież Franciszek złożył kondolencje władzom i narodowi Kuby po śmierci jej byłego przywódcy Fidela Castro"
  to będzie to przykładem hejtu?
  doceń 21
 • jureaz
  28.10.2017 15:21
  Dobroduszny Socjolog nastawił się, iż na jednym z forum napotka rzeczową polemikę na temat papieża i jego posługi i zdumiał się niezmiernie . Zdumienia nie byłoby, gdyby sojolog wcześniej zaglądał systematycznie na różne fora, nie tylko na zbadanie reakcji na hasło "papież", bo przecież i innym osobom publicznym i ich działalności także należeć się powinna rzeczowa krytyka, polemika a nie często zbójecki hejt, który doprowadza niekiedy swoje nieznane szerzej ofiary do załamania psychicznego a bywa że do samobójczej śmierci.
  Proponowałbym, Socjologowi, przy różnych okazjach a nawet bez okazji obserwować także internetowiska mediów dla Fajnych Polaków z Jasnej Polski np. forum reprezentującego tzw. katolicyzm otwarty (niemal na wszystko) -Tygodnika Powszechnego albo Gazety Wyborczej podobnie otwartej na najszlachetniejsze idee równości, braterstwa i miłości bliźniego . Wtedy Socjolog zobaczyłby komu w dużej mierze i do czego służą internetowe klepiska i niczemu już chyba na nich by się nie dziwił.
  Do obiektywnego sprawdzenia w jakim stopniu tfu -rczość z forum pochodzi od jego sympatyków należałoby jednak przedtem zbadać (tylko jak?) "skąd przychodzą i dokąd zmierzają" najbardziej zaciekli internauci, część z nich bowiem to trollonauci z całkiem innych "parafii" przychodzący na nieswoje podwórko, żeby zanieczyścić charakter forum i wkurzyć "miejscowych".
  doceń 19
 • Mol
  30.10.2017 10:14
  Mol
  Trzeba pamiętać o płatnych (lub po prostu bezinteresownie złośliwych) komentatorach, którzy podszywając się pod czytelników prawicowych mediów generują wpisy pełne nienawiści, żeby zdyskredytować katolików. Na pewno Rosjanie mają swoich agentów zawodowo mieszających na forach. Moja rada: ignorować (o ile się da).
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama