Nowy numer 25/2018 Archiwum

Chcemy poczuć się jak jedna Boża rodzina

Biskup opolski Andrzej Czaja zaprasza na święcenia biskupie ks. Rudolfa Pierskały

- Już niebawem będziemy mieć nowego biskupa. To bardzo obiecujący fakt dla Kościoła opolskiego i dla tej ziemi. Jeszcze raz w imieniu ks. Rudolfa i całego Kościoła opolskiego zapraszam wszystkich serdecznie do kościoła seminaryjnego  w najbliższą sobotę na godz. 10 na uroczystość święceń biskupich – powiedział biskup opolski Andrzej Czaja podczas dzisiejszego spotkania opłatkowego dla nauczycieli i pracowników administracyjnych opolskich uczelni i instytutów naukowych, które odbyło się w auli Muzeum Diecezjalnego.

W zaproszeniu umieszczonym w oficjalnym serwisie internetowym diecezji opolskiej bp A. Czaja zachęcając do udziału w uroczystości święceń kapłanów diecezjalnych i zakonnych, osoby konsekrowane oraz wiernych z całej diecezji podkreśla, że « jest to nasze wielkie diecezjalne święto, w którym chcemy jeszcze bardziej poczuć się jak jedna Boża rodzina ».

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma