Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Po latach znów ruszają z Otmuchowa do Barda

Okazja: Rok Rodziny. Duszpasterze zapraszają do udziału nie tylko parafian.

Z okazji metropolitalnego Roku Rodziny parafia pw. świętych Mikołaja i  Franciszka Ksawerego w Otmuchowie chce po latach wrócić do tradycji pieszej pielgrzymki do sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary w Bardzie Śląskim.

Pielgrzymka odbędzie się 31 maja w sobotę. Wyjście nastąpi o 6.15 z kościoła św. Anny. Pielgrzymka zakończy się Mszą świętą o 19.00 w bardzkim sanktuarium. Chętni mogą dołączyć w drodze w trakcie trwania pielgrzymki lub dojechać na samą Mszę świętą.

- Będziemy się modlić o wiarę i świętość rodzin, a szczególnie dzieci, narażonych w dzisiejszym świecie na rozmaite formy negatywnego oddziaływania. Będziemy pielgrzymować wraz ze św. Janem Pawłem II, ponieważ zabieramy ze sobą jego relikwie. Wszystkich chętnych gorąco zapraszamy - zachęcają duszpasterze z Otmuchowa.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma