Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zbliża się pielgrzymka chórów na Górę św. Anny

Nastąpiła zmiana terminu. Spotkanie będzie jednodniowe.

Diecezjalny Duszpasterz Muzyków Kościelnych, ks. Piotr Kierpal, zaprasza wszystkie chóry diecezji opolskiej na coroczną Pielgrzymkę Chórów Kościelnych i Zespołów Śpiewaczych.

Spotkanie na Górze św. Anny będzie jednodniowe i odbędzie się w niedzielę 7 września, a nie jak wcześniej informowano w sobotę i niedzielę (6 i 7 września).

Rozpoczęcie pielgrzymki zaplanowano o 9.00 wspólną rozśpiewką w Domu Pielgrzyma. O 10.00 odprawiona zostanie Msza św. Wybór pieśni dostępny jest na stronie internetowej duszpasterstwa muzyków kościelnych.

Na zakończenie pielgrzymki, o 13.00 odbędą się indywidualne występy chórów, a po nich wspólna kawa.

Zainteresowani dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdą na stronie www.dmk.diecezja.opole.pl.

- W przyszłym roku Pielgrzymka Chórów na Górę św. Anny odbędzie się w 2. niedzielę czerwca czyli 14 czerwca 2015 r. - informuje ks. Piotr Kierpal.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma