Nowy numer 24/2018 Archiwum

Dla wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa

Zaproszenie na spotkanie członków i sympatyków wspólnoty z Biskupem Opolskim.

Od kilku lat rozwija się dzieło Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie animowanych przez o. Daniela Galusa w 2. i 3. sobotę miesiąca w Częstochowie. O. Daniel jest księdzem archidiecezji częstochowskiej, mieszkającym w pustelni w Czatachowej. Wokół wydarzeń charyzmatycznych przez niego prowadzonych zawiązała się wspólnota „Miłość i Miłosierdzie Jezusa”.

Diecezjalny koordynator wspólnot, ruchów i stowarzyszeń kościelnych zaprasza wszystkich członków i sympatyków wspólnoty „Miłość i Miłosierdzie Jezusa” z diecezji opolskiej, a także tych, którzy często jeżdżą na Msze św. organizowane przez wspólnotę, na spotkanie z Biskupem Opolskim w Opolu, w sobotę 27 września.

Program:

9.00       Koronka do Bożego Miłosierdzia (katedralny dom katechetyczny)

                Świadectwa

9.45       Konferencja Księdza Biskupa Andrzej Czai

10.45     Spotkanie przy kawie, herbacie

11.30     Adoracja Najświętszego Sakramentu (kościół św. Sebastiana)

12.15     Eucharystia

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma