Nowy numer 42/2019 Archiwum

Diecezjalne obchody Światowego Dnia Młodzieży

Odbędą się w sobotę 8 kwietnia w Opolu. Zapisy już trwają.

Do udziału w całodziennym spotkaniu zaproszeni są nie tylko wolontariusze ŚDM, ale wszyscy młodzi ludzie zaangażowani w parafiach diecezji opolskiej. Warunek jest tylko jeden - trzeba być co najmniej w III klasie gimnazjum.

Rozpoczęcie spotkania o 10.00 w auli seminaryjnej (ul. Drzymały 1a). Będzie to czas, który zainauguruje w diecezji projekt "Cross Tour", czyli peregrynację krzyża podarowanego młodzieży przez biskupa opolskiego. Będzie to też czas rozmowy o orędziu papieża Franciszka na 32. Światowy Dzień Młodzieży.

Internetowe zapisy na spotkanie już trwają i będą prowadzone na stronie botafe.pl do środy 5 kwietnia, do 20.00. Liczba miejsc ograniczona.

Zwieńczeniem całego dnia będzie wieczorne czuwanie w kościele seminaryjno-akademickim, które rozpocznie się o 19.00. Modlitwie będzie przewodniczył bp Andrzej Czaja. Na to czuwanie oprócz młodych zaproszeni są również ich rodzice i dziadkowie.

W dekanatach obchody Światowego Dnia Młodzieży odbędą się w piątek 7 kwietnia, a w parafiach - w niedzielę 9 kwietnia.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL