Nowy numer 42/2019 Archiwum

Solidarność z poszkodowanymi

Caritas Diecezji Gliwickiej wsparła mieszkańców diecezji opolskiej poszkodowanych przez trąbę powietrzną.

Gliwicka Caritas przekazała 10 000 zł na pomoc tym, którzy ucierpieli podczas nawałnicy, jaka przeszła 7 lipca nad Opolszczyzną.

Najbardziej ucierpiały domy w Landzmierzu z przysiółkiem Biadaczów i częścią Cisku. W sumie uszkodzonych zostało 58 domów i ponad 80 zabudowań gospodarskich bądź garaży. W dodatku następnego dnia przeszedł deszcz, który jeszcze powiększył szkody. Ucierpiały też posesje w Lubieszowie i Dziergowicach.

O sytuacji tuż po przejściu trąby powietrznej można przeczytać TUTAJ.

Poszkodowanych wesprzeć można wysyłając SMS z hasłem WICHURA na numer 72052 (koszt 2,46 zł z VAT) oraz przez wpłaty na konto Caritas PL 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 z dopiskiem WICHURA.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL