Nowy numer 42/2019 Archiwum

"Psalmy Józefa" dla kluczborskiego hospicjum

Hospicjum Ziemi Kluczborskiej św. Ojca Pio zaprasza na niezwykły koncert. Dlaczego niezwykły ?

- Dlatego, że zaprosimy Cię w niezwykłą podróż muzyczną ze św. Józefem w krainę radości, miłości, codzienności, narodzin i odchodzenia. Dlaczego niezwykły ? Dlatego, że Twoja obecność wspiera niezwykłe dzieło, jakim jest społeczna budowa hospicjum stacjonarnego w Smardach Górnych k. Kluczborka prowadzona przez nasze Hospicjum Ziemi Kluczborskiej Św. Ojca Pio – tłumaczą organizatorzy.

Koncert „Psalmy Józefa” w wykonaniu zespołu Abba Pater odbędzie się w najbliższy piątek (27 października) o godz. 19 w hali OSiR w Kluczborku (ul. Mickiewicza 10).

Będzie on początkiem tegorocznej kampanii „Przekaż swój 1% podatku na rzecz Hospicjum św. Ojca Pio”. Hospicjum stacjonarne w Smardach Górnych budowane jest głównie dzięki wpływom z 1%.

Cegiełka wstępu na koncert kosztuje 10 zł. Można je nabywać w sekretariacie OSiR w Kluczborku, kwiaciarni „Souvenir” (Rynek, Kluczbork). Sprzedaż cegiełek będzie prowadzona także na 2 godziny przed koncertem. Zamówienia należy kierować pod adres hospicjumswpio@wp.pl

„Gość Opolski” objął koncert patronatem medialnym.

 Wideoklip promujący koncert poniżej

Koncert Psalmy Józefa dla Hospicjum Ziemi Kluczborskiej św. Ojca Pio
Hospicjum św. Ojca Pio

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL