Nowy numer 42/2019 Archiwum

Mamy dla Was dwa bilety na koncert Mietka Szcześniaka

Jutro podczas gali "Żaru Serca" wystąpi znakomity polski wokalista. Błyskawiczny konkurs dla Czytelników.

Dobiegają końca 24. Dni "Xaverianum". Uroczystym finałem będzie„Wielka Gala Żar Serca”, podczas której nagrodzone zostaną trzy osoby (student, wykładowca akademicki i osoba spoza środowisk akademickich), którzy wyróżniają się zapałem do szerzenia dobra i pomocy innym.

Gala rozpocznie się w sobotę 2 grudnia o godz. 19 w auli Jezuickiego Ośrodka Formacji i Kultury „Xaverianum” (Opole, ul. O. Czaplaka 1 A). Po wręczeniu nagród z koncertem wystąpi Mietek Szcześniak. Dla Czytelników „Gościa Opolskiego” mamy dwa zaproszenia na ten biletowany występ.

Rozlosujemy je wśród tych, którzy dzisiaj (1 grudnia) do północy napiszą e-maila na adres opole@gosc.pl. W tytule e-maila prosimy podać: "koncert", a w treści swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego. Jutro (sobota, 2 grudnia) do godz. 11 skontaktujemy się z osobami, które otrzymają zaproszenie na koncert.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL