Nowy numer 8/2019 Archiwum

Zobacz także

 • gut
  14.01.2018 18:08
  Pomoc, która ma Zapach Ducha - Ewangelii Jezusa Chrystusa. 💖 :-)
  doceń 2
 • Janusz_
  14.01.2018 22:29
  Przyjęliśmy prawie 2 miliony uchodźców z Ukrainy. Pomagamy tym, którzy są dalej. O co chodzi? Wyszyński miał powiedzieć, że kto chce ratować świat narażając własną ojczyznę jest szaleńcem. Wyszyński jest większym autorytetem niż o. Kramer. Nawet Jezus najpierw uzdrawiał tylko w Izraelu i wielokrotnie usuwał się z tłumu, gdy zaczynano dybać na jego życie. Życie jest jedno, nie wolno nim ryzykować, zwłaszcza nie swoim. Druga rzecz: po owocach ich poznacie: jakie owoce przyniosło przyjmowanie kogo popadnie w Niemczech? Ks. Dariusz Oko, również dla mnie większy autorytet, ks. Kramer, ostro mówi o islamie: https://www.youtube.com/watch?v=oSzaKTuOR94 w telewizji Trwam.
  Co się dzieje? Czy to jakiś rodzaj poprawności politycznej? Boicie się, że ktoś pomyśli że jesteście bez serca? Soros przecież wspiera tę migrację, myślicie, że on chce dobrze dla migrantów, czy może chce, aby już nie można było księdza wprowadzić do szkoły, aby nie obrazić połowy muzułmańskich dzieci. Nawet Bóg zakazywał Izraelitom mieszać się z Amalekitami za Samsona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL