GN 32/2018 Archiwum

Wielkopostne zaproszenie do poznowickiej parafii

Na ulicach Siedlca po raz 4. odbędzie się inscenizowane nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Wielkopostne Misterium w parafii św. Michała Archanioła w Poznowicach odbędzie się w piątek 16 marca. Rozpocznie się w filialnej kaplicy św. Floriana w Siedlcu, gdzie o 17.00 odprawiona zostanie Msza św.

Po Eucharystii rozpocznie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej, które zakończy się na Kałużowej Górce, czyli niewielkim wzgórzu usytuowanym tuż za wsią.

Stacje drogi krzyżowej będą inscenizowane, a w poszczególne role wcielą się poznowiccy parafianie.

- W tym roku na wzgórzu po raz pierwszy staną trzy krzyże, tak jak to działo się na Golgocie, gdzie obok Pana Jezusa ukrzyżowanych zostało dwóch łotrów - mówi Seweryn Grobarek, który czuwa nad przygotowaniami do misterium.

Czytaj także:

Wzruszająco i przejmująco - o misterium w Siedlcu, które odbyło się w 2016 r.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma