Nowy numer 42/2019 Archiwum

Żeby do każdej komórki mojego jestestwa dotarła ta informacja

Zrób, co w twojej mocy, by popatrzeć Jezusowi w twarz.

Przeczytaj: Ew. wg św. Jana 15, 12

Trzy lat był z nimi. Oni wiedzą, że ich kocha. Umył im nogi, podał swoje ciało i krew. Nakarmił sobą. Jesteśmy jak krzew winny, bo z Niego czerpiemy życie. Żeby dotarła do każdej komórki mojego jestestwa ta informacja, że On mnie kocha.

Tą miłość, którą jestem kochany, mam przekazać innym. Sam jestem obdarowany (greckie słowo „agapate” – miłość od Boga, nie wypracowana) i tym mogę obdarzać innych.

Zrób, co w twojej mocy, by przybyć na Górę i popatrzeć Jezusowi w twarz. By Go spotkać.

Pielgrzymka Ann i Hann na Górę Świętej Anny za tydzień, w sobotę 8 września. Zapisy od godz. 9.30, o godz. 10 w bazylice o św. Annie będzie mówił Szymon Hołownia. O godz. 11 Msza św. Potem obiad i kawa w Domu Pielgrzyma. O godz. 14 drugie spotkanie z Szymonem Hołownią, tym razem na temat Matki Bożej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL