Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zmienia się termin spotkania z Janiną Ochojską

Spotkanie w cyklu "Życiowe inspiracje" odbędzie się w poniedziałek 18 marca o 18.00.

Jezuicki Ośrodek Formacji i Kultury "Xaverianum" poinformował, że zaplanowane na poniedziałek 11 marca spotkanie z Janiną Ochojską z przyczyn losowych zostaje przesunięte na poniedziałek 18 marca. Zmienia się również godzina rozpoczęcia spotkania. Start zaplanowano o 18.00.

Janina Ochojska, która będzie gościem cyklu "Życiowe inspiracje", jest założycielką i prezesem Polskiej Akcji Humanitarnej, z wykształcenia astronomem. W 2011 r. otrzymała Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski, nadany za wybitne zasługi w działalności na rzecz budowania społeczeństwa obywatelskiego, za osiągnięcia w podejmowanej z pożytkiem dla kraju pracy zawodowej i społecznej.

Spotkanie pt. "Człowiek i świat" rozpocznie się o 18.00 w auli ośrodka "Xaverianum" w Opolu (ul. Czaplaka 1a).

Wstęp wolny.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL