Nowy numer 08/2020 Archiwum

Nowa odsłona internetowej witryny diecezji opolskiej

Oficjalny serwis informacyjny diecezji został odświeżony i wzbogacony.

Obok odświeżenia layoutu - graficznego wyglądu strony (rzuca się w oczy znacznie większa liczba zdjęć i grafik) nowością są m.in. panele odnoszące do mediów społecznościowych: profilu biskupa opolskiego Andrzeja Czai na Twitterze i profilu diecezji na Facebooku.

-  Głównym atutem tej witryny jest jej kompatybilność z urządzeniami zewnętrznymi, jak tablety czy smartfony. To największy plus tej nowości. Dzięki temu będzie można ją oglądać w każdym miejscu, nie tylko przy komputerze – mówi ks. Mateusz Dąbrowski, odpowiedzialny za funkcjonowanie diecezjalnej strony internetowej. Nad nową wersją strony wspólnie z ks. Dąbrowskim pracował - zwłaszcza od strony jej programowania - informatyk kurii diecezjalnej Tomasz Gieła.

Na pierwszej stronie serwisu diecezjalnego znajduje się obecnie więcej informacji i odnośników do różnych sfer życia Kościoła oraz instytucji diecezjalnych.

- To są początki, wciąż pracujemy nad rozbudową tej strony i będziemy wdzięczni za uwagi i sugestie na temat jej zawartości – mówi ks. M. Dąbrowski.

Można je przesyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie. Jednym z elementów, którego jeszcze w tej chwili nie ma, a pojawi się wkrótce, będzie kalendarium posług biskupa opolskiego i biskupów pomocniczych.

Nową stronę internetową diecezji opolskiej można zobaczyć TU

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama