Nowy numer 50/2019 Archiwum

Mamy dla Was zaproszenia na koncert Mateusza Ziółki podczas gali Żaru Serca

Jutro rozpoczynają się Dni Xaverianum. Wielka Gala Żaru Serca za tydzień - 3 grudnia.

Balem Xaveriańskim (26 listopada) rozpoczną się 26. Dni Xaverianum - święto patronalne Jezuickiego Ośrodka Formacji i Kultury "Xaverianum" w Opolu. W czwartek (28 listopada) - Festiwal Piosenki "Nocne Śpiewanie", w sobotę 30 listopada o godz. 10 Mszą św. rozpocznie się Dzień Absolwenta. Szczegóły programu znajdziecie TUTAJ.

Jesteśmy patronem medialnym Dni Xaverianum i z tej okazji mamy dla Was 5 zaproszeń na koncert Mateusza Ziółki, który wystąpi podczas Wielkiej Gali "Żaru Serca" - nagród przyznawanych przez Xaverianum. Gala odbędzie się we wtorek 3 grudnia o godz. 19 w sali głównej duszpasterstwa (ul. o. Czaplaka 1A).

Wejściówki trafią do pierwszych 5 osób, które napiszą do nas e-mail (opole@gosc.pl ), w jego tytule wpisując "Żar Serca". W treści maila prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu kontaktowego.

[AKTUALIZACJA] - Konkurs już zakończony. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom. Osoby, które otrzymają zaproszenia poinformowaliśmy mailem.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama