GN 13/2020 Archiwum

Polecamy

 • Tomaszszcz
  06.02.2020 12:19
  Trzeba byc i towarzyszyc takiej osobie ! Nie odwracac sie plecami! A tak czesto bywa.... trzeba mowic prawde jak było a nie latami ją ukrywać! Zamiatac pod dywan! Lata zaniechań hierarchii tez zrobiło swoje. I tak nadal jest! Myslenie klerykalnie nie zniknęło, ono nadal trwa u wielu biskupów i ksiezy! To są niestety fakty.
  doceń 1
 • Tomaszszcz
  06.02.2020 13:39
  Ks. Piotr Studnicki : Szkolenie polega na praktycznym komentarzu do Ewangelii: "pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie" (Mk 10,14), "biada człowiekowi przez ktorego dokonuje się zgorszenie" (Mt 18, 7), "wszystko co uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, Mnieście uczynili" (Mt 25, 40).
  doceń 1
 • Tomaszszcz
  07.02.2020 14:13
  Kiedy próbujemy się pokazać w Kościele, we wspólnocie, aby mieć pozycję lub coś innego, to jest droga świata, jest to droga światowa, to nie jest droga Jezusa. Taka pokusa może też przydarzyć się pasterzom. Karierowiczostwo: «To niesprawiedliwość, to upokorzenie, nie mogę tego tolerować». Ale jeśli pasterz nie idzie tą drogą, nie jest uczniem Jezusa: jest karierowiczem ubranym w sutannę. Nie ma pokory bez upokorzenia” – stwierdził Franciszek kończąc swą homilię.
  doceń 1
 • Tomaszszcz
  07.02.2020 16:41
  O. Adam Żak : oczyszczenie przychodzi przez wstyd, upokorzenie i ból.
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama