Nowy numer 22/2020 Archiwum

Drugi test potwierdził: 103-latka Teresa Wójcik pokonała koronawirusa

Hospitalizowana w monoprofilowym szpitalu zakaźnym w Kędzierzynie-Koźlu Teresa Wójcik jest najstarszym ozdrowieńcem w Polsce.

"Nasza 103-letnia pacjentka pokonała koronawirusa! Właśnie otrzymaliśmy wynik drugiego testu – wynik negatywny. To znaczy, że w organizmie pani Teresy Wójcik nie ma już wirusa, może zostać wypisana do domu i jest najstarszym ozdrowieńcem w Polsce.
Pani Tereso – życzymy dużo zdrowia i nadal takiego samego dobrego humoru" - poinformował przed chwilą na swoim profilu FB SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu.

Pacjentka szpitala zakaźnego w Kędzierzynie-Koźlu oczekiwała na drugi negatywny wynik testu (wykonanego w piątek 15 maja), który zgodnie z procedurami definitywnie potwierdził jej ozdrowienie z COVID-19.

Dołączamy się do najlepszych życzeń dla Pani Teresy!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama