Nowy numer 2/2021 Archiwum

Duszpasterstwo Ławka zaprasza do wspólnej modlitwy

Rozpoczyna się transmisja online z diecezjalnego czuwania młodzieży przed Zesłaniem Ducha Świętego. Modlitwą zostaną otoczeni tegoroczni maturzyści.

Rozpoczyna się pierwsze diecezjalne spotkanie młodzieży od czasu ogłoszenia kwarantanny z powodu pandemii koronawirusa. Czuwanie, które przygotowało diecezjalne Duszpasterstwo Młodych "Ławka", odbywa się pod hasłem "Wszystko będzie inne".

- Wszystko się zmienia, kiedy się zakochasz. Tak pisze papież Franciszek w adhortacji Christus Vivit (punkt 132), choć pewnie każdy z nas to wie tak po prostu. Dotyczy to jednak nie tylko relacji z ludźmi, ale także z Panem Bogiem. Na wszystko patrzy się inaczej, a lista priorytetów zmienia się diametralnie. I wiecie co? Teraz zbliża się najlepszy czas, żeby zakochać się w Panu Bogu, bo nikt nie rozpala w nas miłości tak umiejętnie jak Duch Święty, na którego czekamy - zachęca ekipa z Ławki.

- Będziemy prosić o Ducha Świętego dla trzech przestrzeni. Prosimy o Ducha Świętego dla naszych domów, dla naszych wyborów i dla wszystkich naszych maturzystów, a także dla nas - mówi ks. Łukasz Knieć, zapraszając do wspólnej modlitwy.

Spotkanie trwa w kościele seminaryjnym w Opolu, a transmisja prowadzona jest na Facebooku - TUTAJ.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama