Nowy numer 42/2020 Archiwum

Miłośnicy nordic walking idą na pielgrzymkę

W sobotę wyruszą z Gogolina na Górę Świętej Anny - nietypowo, bo indywidualnie.

Miłośnicy nordic walking idą na pielgrzymkę   Pielgrzymów nie odstraszał deszcz, nie zniechęci też pandemia. Trzeba tylko pamiętać o zachowaniu odległości i maseczkach Karina Grytz-Jurkowska /Foto Gość

Pielgrzymka będzie miała miejsce w sobotę 13. czerwca. Odbędzie się, ale z uwagi na pandemię pewny jest tylko punkt docelowy i godzina Mszy św. To pozwoli uniknąć przemieszczania się większych grup ludzi i zachować odpowiednią odległość między pątnikami

- Liczne zapytania, prośby oraz słowa wsparcia skłoniły nas do zrealizowania w tym roku w nietypowej formie Pielgrzymki Entuzjastów Nordic Walking z Gogolina na Górę św. Anny. Rozpocznie się indywidualnym wymarszem każdego uczestnika z wybranego miejsca o dowolnej godzinie. Także powrót do domów tym razem będzie we własnym zakresie - informuje Piotr Giecewicz, coroczny organizator pielgrzymki.

Podkreśla, że uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania przepisów ruchu drogowego i zaleceń ministerstwa zdrowia, a w miejscu kultu religijnego należy posiadać założoną maseczkę ochronną.

Organizatorzy zachęcają też, by po zakończeniu marszu uczestnicy przesłali do nich swoje zdjęcie z przebytej trasy z podaniem przebytych kilometrów.

Msza św. w intencji Entuzjastów Nordic Walking odbędzie się o godz. 13.30 w sanktuarium św. Anny.

Miłośnicy nordic walking idą na pielgrzymkę   Materiały organizatora
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama