Nowy numer 38/2021 Archiwum

Zbliża się Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej w Komprachcicach

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 września. Zaproszeni są soliści i zespoły.

Przegląd Piosenki Religijnej "Dobrze jest śpiewać naszemu Panu" od wielu lat z powodzeniem organizuje Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach (powiat opolski). Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę 9 października. Tym razem nie w kościele św. Marcina w Ochodzach, gdzie trwają prace remontowe, a w Sali Widowiskowej SOK w Komprachcicach. Rozpoczęcie zmagań zaplanowano na godz. 14.

Przegląd ma charakter konkursu i adresowany jest do dzieci, młodzieży szkolnej, a także osób dorosłych. Mogą uczestniczyć w nim zarówno soliści, zespoły wokalne, jak i zespoły wokalno-instrumentalne, a zmagania muzyczne prowadzone są w pięciu kategoriach: soliści od 6 do 9 lat, soliści od 10 do 13 lat, soliści od 14 do 16 lat, soliści powyżej 16 lat oraz zespoły. O zakwalifikowaniu do poszczególnych kategorii decyduje data urodzenia.

Jak wyjaśniają organizatorzy, w konkursie uczestnicy wykonają po dwie piosenki do akompaniamentu własnego lub półplaybacku, a w ocenie jury pod uwagę będzie brany dobór repertuaru i wykonanie. Na najlepszych czekają nagrody.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są do 29 września do 12.00 na adres Samorządowego Ośrodka Kultury (ul. Niemodlińska 2, 46-070 Komprachcice lub promocja@sokkomprachcice.pl).

Należy wypełnić kartę zgłoszenia, którą można pobrać ze strony organizatora - tutaj

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama