Nowy numer 42/2021 Archiwum

Duszpasterstwo rodzin zaprasza do Studium Poradnictwa Rodzinnego

Studium będzie dwuletnie. Nabór już ruszył.

 Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Opolskiej ogłosiło nabór do dwuletniego Studium Poradnictwa Rodzinnego. Jest ono adresowane do osób z wyższym wykształceniem, które chcą zdobyć specjalistyczną wiedzę z zakresu metod Naturalnego Planowania Rodziny i podstawowe, praktyczne umiejętności pracy z narzeczonymi i małżeństwami w katolickiej poradni rodzinnej.

Wykładowcami w SPR będą specjaliści z zakresu psychologii, etyki, teologii moralnej i medycyny. Studium będzie trwało dwa lata (cztery semestry), zajęcia będą odbywały się w soboty (sześć sobót w semestrze – od 8.30 do 17.45). Liczba miejsc w Studium Poradnictwa Rodzinnego jest ograniczona do 10 osób. Opłata za semestr wynosi 650 zł, ale osoby, które zadeklarują gotowość do zaangażowania się w przygotowanie narzeczonych do sakramentu małżeństwa (po ukończeniu studium), zapłacą tylko 200 zł. Zajęcia będą się odbywały w Centrum Służby Życiu i Rodzinie przy pl. Katedralnym 4 w Opolu.

O zakwalifikowaniu do Studium decyduje kolejność zgłoszeń i rozmowa kwalifikacyjna.

 Zgłoszenia należy kierować pod adres: jedzier@uni.opole.pl.

Dodatkowych informacji udzielają telefonicznie:  Krystyna Winiarska 606 340 112, Barbara Słomian 607 280 880, Ewa Kiełek-Rataj 605 055 447 i ks. Jerzy Dzierżanowski 602 716 948

Więcej informacji TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama