Nowy numer 32/2022 Archiwum

Obóz duszpasterstw akademickich Wrocławia i Opola w Białym Dunajcu już po raz 39.

Dwa tygodnie w Tatrach, w dobrym towarzystwie. Już można się zapisywać.

Trwają już zapisy na XXXIX Obóz Adaptacyjny Duszpasterstw Akademickich Wrocławia i Opola w Białym Dunajcu. Obóz rozpocznie się 1 września i potrwa do 15 września. Cena za dwa tygodnie w jednej z chat góralskich w Białym Dunajcu 559 zł (bez kosztów dojazdu do Białego Dunajca oraz dojazdów z Białego Dunajca do miejs wyjścia w Tatry).

To nie  jest obóz wyłącznie dla uczestników duszpasterstw akademickich, a wręcz przeciwnie - jest szczególnie dla tych, którzy w nich nie są. Zapisać może się każdy, kto w tym roku rozpocznie studia lub już studentem starszych lat (bez znaczenia, czy są to studia dzienne czy zaoczne, we Wrocławiu, Opolu lub jest studentem innej uczelni, ale związanym z którymś z duszpasterstw akademickich Opola czy Wrocławia).

Studenci podczas obozu mieszkają w kilkunastu góralskich chatach w Białym Dunajcu niedaleko Zakopanego.

Prawie codziennie będą wycieczki w Tatry (jest możliwość wyboru poziomu trudności wycieczki-trasy). - Codziennie będzie także Msza św., modlitwy w trasie oraz życie w katolickiej wspólnocie, to też dobry czas nie tylko dla ciała, ale też dla ducha - zapewniają organizatorzy. Podczas obozu nie zabraknie też zabawy: imprezy, wieczorne planszówki, rozgrywki sportowe itd.

Szczegóły i zapisy TUTAJ

Poniżej filmik o obozie duszpasterstw akademickich w Białym Dunajcu.

Dla oczu niewidoczne, najważniejsze jest - DRUMS VERSION
buelma
Obóz duszpasterstw akademickich Wrocławia i Opola w Białym Dunajcu już po raz 39.   Z Opola do Białego Dunajca wybiera się m.in. DA Xaverianum. Andrzej Kerner /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama