Nowy numer 20/2024 Archiwum

Mamy dla was zaproszenia na dwa koncerty do filharmonii

Wraz z Filharmonią Opolską zapraszamy na Koncert Rodzinny i organowy.

Koncert Rodzinny z cyklu „Proste historyjki o muzyce” odbędzie się w najbliższą niedzielę 28 kwietnia o godz. 12.30. Ten cykl koncertów polecany jest młodym melomanom, ich rodzicom, opiekunom i dziadkom. Treść koncertów skierowana jest szczególnie do dzieci w wieku 3-10 lat, ale ponieważ atmosfera koncertu jest swobodna i rodzinna, zaproszone są również rodziny z mniejszymi pociechami. Starsze dzieci (w wieku 11–14 lat) też nie powinny się nudzić.

Wykonawcami koncertu będą: Orkiestra Filharmonii Opolskiej, Jakub Montewka – dyrygent, Paulina Wojdyga – prowadzenie koncertu. Więcej o wykonawcach i koncercie TUTAJ.

Na ten koncert mamy jedno podwójne zaproszenie dla Czytelników „Gościa Opolskiego”. Otrzyma je osoba, która najszybciej napisze do nas maila pod adres opole@gosc.pl. W tytule prosimy napisać „Koncert rodzinny”, a w treści maila – imię i nazwisko.

Natomiast w niedzielę 5 maja w koncercie z cyklu „Organy w samo południe” (godz. 12) wystąpi uznany kubański organista Moisés Santiesteban Pupo. Na ten koncert mamy cztery podwójne zaproszenia. Wykonawca jest organistą tytularnym w katedrze w Hawanie, koncertującym i znanym również w Europie. W 2015 r. był oficjalnym organistą podczas wizyty papieża Franciszka w Hawanie. W programie opolskiego koncertu:

Marian Sawa – Entrada Festiva

Paul Hindemith – II Sonata organowa

Marian Sawa – Fuga-Bolero

Juan Piñera – Pequeña fantasía con fughetta (prapremiera)

Marian Sawa – Taneczne obrazki

Anton Heiller – Fantasia super Salve Regina

Więcej o koncercie i jego wykonawcy TUTAJ

Zaproszenia otrzymają osoby, które najszybciej napiszą do nas maila pod adres opole@gosc.pl. W tytule prosimy napisać „Koncert organowy”, a w treści maila – imię i nazwisko.


Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy