• facebook
 • rss
 • Hip-hop pozytywny

  ak

  dodane 10.10.2014 11:24

  B-boye i raperzy opowiedzą o tym jak zmieniło się ich życie. Ogólnopolska impreza breakdance w Opolu.

  W przyszłą sobotę i niedzielę (18 i 19 października) w Opolu po raz czwarty odbędzie się „Back 2 da Breaks”, impreza breakdance, której głównym celem jest promocja pozytywnych wzorców kultury hip-hopowej oraz inspiracja do poszukiwań nowych rozwiązań w technice breakdance. W programie imprezy: warsztaty breakdance, pojedynki Bboyów 1 na 1 oraz panel dyskusyjny

  - Poprzednia edycja „Back 2 da Breaks” wyszła nam naprawdę dobrze. W tym roku mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Zatroszczyliśmy się o to. Pierwszy dzień zaczynamy warsztatami, które poprowadzą czołowi Bboye (tancerze breakdance – przyp. ak) a także gość specjalny z Teksasu: Bboy Lil John to jeden z najlepszych Bboyów na świecie , z legendarnej ekipy „Killafornia”, a w dodatku pastor. Będą także czołowi polscy Bboye Greku i Skunk – informuje Kacper Gudzikowski z Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu, koordynator „Back 2 da Breaks 2014”.

  Wieczorem w sobotę 18 października w MDK (ul. Strzelców Bytomskich 1) odbędzie się panel dyskusyjny.– Poprowadzą go Bboye prowadzący warsztaty prezentujący rap z wartościami „Wyrwani z niewoli” , którzy dadzą swoje świadectwo. Greku i Skunk powiedzą o tym jak być „spoko” bez używek i będąc sobą. Amada "Lil John" Ramirez też opowie o swoim życiu,  przekaże dobre wartości. Będzie też raper ZETAIGREKA, który nawija w bardzo ciekawy sposób. Przyjedzie ze swoim kolegą i opowie jak zmieniło się jego życie: wyszedł z narkotyków i takich różnych rzeczy – zachęca Kacper Gudzikowski.

  Więcej TUTAJ.

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół