Nowy numer 24/2018 Archiwum

Przegląd piosenki religijnej w Azotach

W XVI Przeglądzie Piosenki Religijnej organizowanym przez parafię św. Floriana w Kędzierzynie-Koźlu nagrodę główną zdobył zespół TIAKO i Róża Pustelniak. Gościnnie wystąpił zespół "Love Story".

Wieczorem 27 października zakończył się XVI Przegląd Piosenki Religijnej "Azoty 2012" organizowany przez parafię św. Floriana w Kędzierzynie-Koźlu (dzielnica Azoty). W tegorocznym przeglądzie wystąpiło 8 zespołów (z Raciborza - 4, z Opola - 1, z Kędzierzyna-Koźla - 2 i z Kietrza - 1) oraz 4 solistów (z Moszczanki - 3 i z Kędzierzyna-Koźla - 1). Gwiazdą wieczoru był znany zespół "Love Story".

Nagrodę ufundowaną przez sklep muzyczny Hit Music z Kędzierzyna-Koźla otrzymali ex aequo: zespół TIAKO z parafii św. Eugeniusza de Mazenod w Kędzierzynie-Koźlu oraz Róża Pustelniak z Moszczanki. Najmłodszym uczestnikiem przeglądu była 5-letnia Noemi Pustelniak, siostra zwyciężczyni. Podczas przeglądu rozprowadzano cegiełki na remont Parafialnego Domu Kultury "Betania". Sprzedano 25 cegiełek o wartości 20 zł. - Przy nikłej frekwencji parafian - zaznacza ks. proboszcz Waldemar Chudala.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma