Nowy numer 50/2018 Archiwum

Rekolekcje dla małżonków

Od 30 listopada do 2 grudnia konferencje dla małżeństw będą głosili Ewelina i Robert Olender.

Temat rekolekcji dla małżeństw, które w Opolu odbędą się po raz czwarty, brzmi „Odpowiedzialność za życie i za wiarę”.

– Wybraliśmy taki temat, aby pomóc małżonkom i rodzicom na nowo odkryć piękno daru, jakim jest życie i wiara, a także spróbować określić zadania, jakie z tego daru wynikają – wyjaśnia ks. Eugeniusz Ploch.

Tegoroczny „Remont Małżeński”, bo pod taką nazwą odbywają się coroczne rekolekcje dla małżeństw, poprowadzą: Ewelina i Robert Olender – pochodzący z Bydgoszczy małżonkowie z 24-letnim stażem, wolontariusze Służby Rodzinie Ruchu Nowego Życia, oraz zaprzyjaźniony z opolskimi małżeństwami ks. Eugeniusz Ploch.

Spotkania rekolekcyjne, które kierowane są do małżeństw zarówno z długim, jak i z krótkim stażem, będą odbywały się w kościele seminaryjnym św. Jadwigi Śląskiej w Opolu (ul. Drzymały 1a).

Program rekolekcji:

30 listopada (piątek)

• od 20.00 do 21.45 – śpiewy uwielbienia, konferencja, modlitwa adoracyjna;

1 grudnia (sobota)

• od 18.00 do 19.30 – świadectwa, uwielbienie, konferencja, modlitwa adoracyjna,
• od 19.30 okazja do spowiedzi;

2 grudnia (niedziela)

• o 9.30 Eucharystia rodzinna,
• o 11.00 spotkanie z Eweliną i Robertem Olender, w tym czasie dla dzieci odbędzie się oddzielne spotkanie z zabawami.

Więcej informacji o rekolekcjach, a także relacje i świadectwa z wcześniejszych edycji „Remontu Małżeńskiego” na stronie www.remontmalzenski.pl

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy