Nowy numer 50/2018 Archiwum

Dyżurne konfesjonały czynne od poniedziałku

Od poniedziałku 3 grudnia w 5 kościołach naszej diecezji księża będą czekać na chcących się wyspowiadać we wszystkie dni powszednie tygodnia.

- Godziny spowiedzi uzgodnili dziekani rejonowi po konsultacjach z duszpasterzami. O zmianach w okresie kolędowym i wakacyjnym będziemy  powiadamiać na bieżąco – informuje ks. Waldemar Musioł, dyrektor Wydziału Duszpasterskiego opolskiej kurii.

W rejonie opolskim dyżurny konfesjonał funkcjonuje już od 3 lat w opolskiej katedrze. Tak będzie nadal. Można się tam wyspowiadać codziennie od poniedziałku do soboty w godz. 6.00 – 19.00. W nyskim rejonie duszpasterskim spowiedź od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 – 18.00 będzie możliwa w bazylice pw. św. Jakuba Apostoła i św. Agnieszki. Dla rejonu kluczborskiego konfesjonał dyżurny będzie czynny w kościele pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku – od poniedziałku do soboty w godz. 16.00 – 18.00. Natomiast w Raciborzu, w kościele pw. Wniebowzięcia NMP (kościele farnym) spowiednicy będą czekali na chcących pojednać się z Bogiem od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 – 18.00. W najpóźniejszych godzinach (od 19.00 do 21.00) będzie udzielany sakrament pojednania  w Kędzierzynie-Koźlu - w kościele pw. św. Mikołaja, codziennie od poniedziałku do soboty.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy