Nowy numer 28/2018 Archiwum

Last minute na Szymona Hołownię

Spotkanie z popularnym dziennikarzem rozpocznie cykl rozmów o wierze z osobami powszechnie znanymi.

W poniedziałek (17 grudnia) o godz. 19 w auli seminaryjnej ( nad kościołem seminaryjno-akademickim, Opole, ul. Drzymały 1) rozpocznie się spotkanie z Szymonem Hołownią. To pierwsze w cyklu spotkań jakie w Roku Wiary Radio PLUS Opole i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego organizują ze znanymi ludźmi, którzy będą opowiadać o swojej wierze. Planowane są spotkania m.in. z Kingą Baranowską, Krzysztofem Ziemcem, Kubą Błaszczykowskim, Adamem Nowakiem (z zespołu  Raz, Dwa, Trzy).

Szymon Hołownia podczas spotkania będzie odpowiadał na pytania słuchaczy i podpisywał swoją najnowszą książkę pt. "Last minute. 24h chrześcijaństwa na świecie". Wstęp wolny.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

  • magdziula
    14.12.2012 12:32
    Książka "Last minute" Hołowni jest naprawdę świetna! Uważam, że to jego najlepsza pozycja, ciekawa, wartka, czyta się świetnie. Poznajemy jak w kalejdoskopie 24 kraje świata, różnych ludzi i ich odmienne historie. Polecam gorąco!
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma