Nowy numer 28/2018 Archiwum

Jeśli

Najprostsza recepta na odzyskanie ducha Prawdziwych Świąt.

Na oklejonym kuszącymi nowoczesną grafiką plakatami słupie ogłoszeniowym w centrum miasta ktoś przykleił plasterkami taśmy klejącej zwykłą, nieco już pożółkłą, kartkę papieru. A na niej wypisane ładnym charakterem pisma, literami raczej drobnymi, tylko jedno zdanie:

Miłość to to, co jest z Tobą w pokoju podczas Świąt Bożego Narodzenia,

Jeśli przestaniesz otwierać prezenty i posłuchasz!”.

Genialna prostota, prowokująca przez swój absolutny brak prowokacji i krzykliwości. Najprostsza recepta na odzyskanie ducha Prawdziwych Świąt. Podpisana tylko małym, czarnym serduszkiem.

Obojętnie kto wpadł na taki pomysł, wniósł coś niepowtarzalnego w przedświąteczny krajobraz miasta. Za pomocą najprostszych, ubogich środków.

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma