Nowy numer 28/2018 Archiwum

Radość ze służby

Blisko 70 ministrantów i ministrantek z dekanatu nyskiego uczestniczyło w adwentowym dniu skupieniu.

W sobotę 15 grudnia w parafii św. Jana Chrzciciela i św. Mikołaja w Nysie odbył się Adwentowy Dekanalny Dzień Skupienia dla Liturgicznej Służby Ołtarza z dekanatu nyskiego.

W spotkaniu wzięło udział blisko 70 ministrantów i ministrantek wraz z duszpasterzami. W wygłoszonym słowie ks. Jacek Biernat, dekanalny duszpasterz LSO, przypomniał dzieciom i młodzieży, że adwent to czas odkrywania na nowo gorliwości w służbie Bożej i radości z niej.

Po modlitewnym spotkaniu w kościele w parafialnym domu katechetycznym odbyły się dekanalne finały turnieju w szachy i warcaby.

- Spotkanie upłynęło w radosnej atmosferze, co na pewno jeszcze bardziej przybliżyło ministrantki i ministrantów do radości Bożego Narodzenia - mówi ks. Marek Sobotta, opiekun LSO z parafii gospodarzy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma