GN 32/2018 Archiwum

Nowa twarz od mediów w opolskiej kurii

Nową asystentką biura prasowego została Hanna Honisz. Można do niej zgłaszać informacje i pytania dotyczące bieżących wydarzeń, działania Kościola, zapowiedzi różnych uroczystości.

- Do moich zadań należy m.in. kontakt z mediami, przekazywanie im informacji o wydarzeniach, odpowiadanie na pytania dziennikarzy, a także współredagowanie strony internetowej Diecezji Opolskiej. Liczę na dobrą współpracę - mówi nowa asystentka.

Hanna Honisz pochodzi z Rybnika, z parafii pw. Chrystusa Króla. Obecnie mieszka w Opolu. Ukończyła teologię i dziennikarstwo na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, ale jeszcze doktoryzuje się z teologii mediów.

Podczas studiów współpracowała z "Niedzielą Małopolską" oraz "Niedzielą Młodych". Odbywała praktyki w krakowskim oddziale "Gościa Niedzielnego" i w Radiu Kraków, zaś w studenckim Radiu Bonus prowadziła swój autorski program „Anielski Kraków”.

Zajmowała się też krótko monitoringiem treści w portalu internetowym Onet.pl oraz publikowała w dziale turystyka na Interia.pl.

To, z czego jest dumna, to ukończenie Szkoły Animatora w Ruchu Światło-Życie i błogosławieństwo w Krościenku do posługi w Oazie, prowadzenie rekolekcji dla młodzieży, pełnienie roli animatora grupy i zaangażowanie w diakonię modlitwy.

Prywatnie lubi podróżować, fotografować, jeździ konno. Interesuje ją kultura, sztuka, poezja i herbaty świata.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma