Nowy numer 28/2018 Archiwum

Pytania o powołanie

Wspólnota seminarium duchownego w Opolu zaprasza na rekolekcje dla maturzystów zatytułowane „Co jest moim powołaniem?”. Zapisy trwają.

Zaproszeni są nie tylko tegoroczni maturzyści, ale również studenci, którzy myślą o powołaniu kapłańskim.

Rozpoczęcie rekolekcji zaplanowano w piątek 22 lutego o godz. 17.00, a zakończenie w niedzielę 24 lutego o godz. 12.30.

– Rekolekcje, organizowane w seminarium duchownym, dają możliwość spędzenia 48 godzin wraz z klerykami i uczestniczenia w ich codziennym życiu: modlitwie, pracy i wypoczynku. Taka forma jest z jednej strony propozycją dla tych, którzy w jakimś stopniu myślą o kapłaństwie, ale jednocześnie, na co wskazuje temat tegorocznych rekolekcji, czas ten ma być pomocny wszystkim, którzy stoją przed wyborem swojej życiowej drogi – wyjaśnia ks. Bernard Jurczyk, ojciec duchowny w seminarium.

Szczegółowych informacji o rekolekcjach udziela ks. Bernard Jurczyk (tel. 77 4424055, kom. 608055566, e-mail: bjurczyk@poczta.onet.pl). Formularz zgłoszeniowy można pobrać na stronie Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu – tutaj.

O tym, jak wygląda dzień w seminarium i co jest najważniejsze w życiu kleryka, opowiada kilkuminutowy film powołaniowy przygotowany przez wspólnotę seminaryjną:

WMSD Opole - Klip powołaniowy
wsdopole

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma