Nowy numer 42/2019 Archiwum

Podziw

Myślałem, że może mi przejdzie, dlatego postanowiłem odczekać dwa dni.

Nie bardzo przeszło.

Wciąż jestem pełen podziwu dla dziewcząt, które potrafiły się przez kilka godzin, w sobotnią noc, modlić w klasztorze sióstr służebniczek w Leśnicy. Dwie najmłodsze uczestniczące w czuwaniu, bliźniaczki, są uczennicami III klasy podstawówki.

Żadnych wielkich cudów tam nie było, żadnych zespołów, spektakli i tym podobnych atrakcji, które pomogłyby im „przetrwać” czas czuwania. Był Najświętszy Sakrament, cisza, pieśni, Różaniec, krótkie medytacje, słowa psalmów. Takie czuwanie odbywa się co miesiąc.

Nie wyciągam żadnych wniosków. Po prostu otwieram oczy ze zdumienia, że są młodzi – bardzo młodzi! – ludzie, dla których modlitwa jest tak ważna.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL