Nowy numer 33/2018 Archiwum

Fotografowanie liturgii

Do końca lutego przyjmowane są zgłoszenia na liturgiczny kurs dla fotografów i kamerzystów.

Kurs, organizowany przez Diecezjalny Ośrodek Formacyjny w Opolu, jest obowiązkowy dla kamerzystów i fotografów, którzy chcą rejestrować uroczystości kościelne, takie jak: chrzty, śluby, I Komunie św., bierzmowania czy prymicje.

Zajęcia będą odbywały się w trzy soboty (2, 9 i 16 marca) w godzinach od 10.00 do 14.00 w Diecezjalnym Ośrodku Formacyjnym w Opolu (ul. Kard. Kominka 1a).

Podczas kursu uczestnicy zapoznają się m.in. z zasadami, których należy przestrzegać, fotografując ważne uroczystości liturgiczne, by swoją osobą nie przeszkadzać wiernym i celebransom.

Zgłoszenia przyjmowane są mejlowo w Wydziale Duszpasterskim kurii (wd@diecezja.opole.pl).

Organizatorzy informują, że na pierwsze spotkanie, w sobotę 2 marca, uczestnicy kursu powinni przynieść 2 zdjęcia legitymacyjne i pisemne podanie o przyjęcie na kurs liturgiczny potwierdzone przez księdza proboszcza miejsca zamieszkania. W podaniu należy podać: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz datę i miejsce urodzenia.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma