GN 32/2018 Archiwum

Zmarł ks. Józef Bałabuch

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 28 stycznia o godz. 11.00 w parafii św. Stanisława Biskupa w Fałkowicach.

Ks. radca Józef Bałabuch, który urodził się na Kresach Wschodnich, święcenia kapłańskie przyjął 23 listopada 1958 roku w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zabrzu-Rokitnicy z rąk biskupa Franciszka Jopa.

Z parafią w Fałkowicach (w dekanacie Zagwiździe) był związany od 1969 roku, kiedy najpierw został mianowany wikariuszem ekonomem, a następnie w 1970 roku – proboszczem.

Posługę tę pełnił nieprzerwanie aż do 2005 r., kiedy ze względów zdrowotnych przeszedł na emeryturę. Jako kapłan emeryt nadal mieszkał w Fałkowicach.

24 stycznia, po ciężkiej chorobie ks. Józef Bałabuch zmarł. Miał 77 lat.

Eksportacja odbędzie się w niedzielę 27 stycznia o godz. 15.30 w kościele parafialnym w Fałkowicach, a uroczystości pogrzebowe w poniedziałek 28 stycznia o godz. 11.00 – również w Fałkowicach.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma