Nowy numer 21/2018 Archiwum

Podziękowali kolędą

Koncertem w Opolu chór seminaryjny zakończył tegoroczny cykl występów bożonarodzeniowo-noworocznych.

– Jeżeli przez nasze śpiewanie chociaż troszkę rozjaśniło się nad wami niebo codziennych spraw, problemów, jeżeli choć trochę atmosfery radości wlaliśmy w wasze serca, to czujemy się spełnieni – mówił dyrygent ks. Grzegorz Poźniak na zakończenie blisko godzinnego występu w kościele seminaryjno-akademickim w Opolu, gdzie w niedzielę 27 stycznia klerycy zakończyli tegoroczny cykl koncertów bożonarodzeniowo-noworocznych.

Wcześniej Chór Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu, pod dyrygenturą ks. dr. hab. Grzegorza Poźniaka, 6 stycznia gościł w parafii św. Jadwigi Śl. w Bierdzanach, 13 stycznia – w kościele św. Katarzyny w Rudniku k. Raciborza, natomiast 20 stycznia – w kościele Ducha Świętego w Gliwicach-Ostropie.

Koncertami klerycy dziękowali za duchowe i materialne wsparcie udzielane seminarium duchownemu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma