GN 32/2018 Archiwum

Konkurs dla miłośników filmu

Trwa 18. edycja Oscarowej Ruletki, konkursu organizowanego przez Radio Plus Opole.

Zadanie, które czeka na miłośników filmu, skomplikowane nie jest. Trzeba przewidzieć zdobywców tegorocznych Oscarów w pięciu kategoriach: film, reżyser, aktorka w roli pierwszoplanowej, aktor w roli pierwszoplanowej i efekty specjalne.

Jak przyznaje Dawid Rajwa, prowadzący na antenie radiowej Magazyn Filmowy 16:9, od kilku lat zadanie jest trudniejsze, gdyż w najważniejszej kategorii (czyli najlepszy film) Akademia przedstawia więcej niż 5 nominacji. – Mimo to są osoby, którym udaje się przewidzieć decyzje Akademii Filmowej. Natomiast jeśli w danym roku nikt nie poda poprawnie 5 kategorii, zwycięzcę wybieramy wśród tych, którzy odgadną 4 kategorie – wyjaśnia Dawid Rajwa, zauważając, że jedni uczestnicy konkursu kierują się typami bukmacherskimi, inni polegają na własnej opinii.

Typować można do 20 lutego za pośrednictwem formularza internetowego, który znajduje się na stronie internetowej www.film.plus.opole.pl.

– Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko raz. W przypadku ponownego typowania nastąpi dyskwalifikacja uczestnika – zaznacza Dawid Rajwa.

Ogłoszenie wyników 18. Oscarowej Ruletki w niedzielę 3 marca w Magazynie Filmowym 16:9.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma