Nowy numer 24/2018 Archiwum

Na skrzydłach wolności

Podczas koncertu charytatywnego, przygotowanego przez uczniów opolskiej „Dwójki”, zabrzmią hity lat 80.

Koncert charytatywny „Dwójka dzieciom” organizowany jest od 2007 roku przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr II w Opolu. Biorą w nim udział nie tylko obecni uczniowie, ale również absolwenci szkoły.

W tym roku młodzież sięgnie po repertuar lat 80., stąd podczas koncertu, zatytułowanego „Na skrzydłach wolności”, usłyszymy przeboje m.in. Lady Pank, Daabu, Tiltu, Kultu, Perfectu, Chłopców z Placu Broni czy Maanamu.

– W czasie koncertu zaplanowane zostały licytacje dzieł sztuki, które otrzymaliśmy od artystów plastyków z całej Polski – zachęca nauczycielka Grażyna Świtek. – Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc w leczeniu Oli – uczennicy naszej szkoły, która choruje od wielu lat na nowotwór, a także dla 7-letniego Kuby z porażeniem mózgowym – wyjaśnia Joanna Jabłońska-Sobek.

Koncert odbędzie się w niedzielę10 marca w Filharmonii Opolskiej. Rozpoczęcie o godz. 17.00. Bilety-cegiełki w cenie 30 zł są do nabycia w sekretariacie szkoły Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr II w Opolu (ul. Pułaskiego 3).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma