Nowy numer 33/2018 Archiwum

Sprzątanie życia

Ponownie dominikanin w DA Resurrexit. Po rekolekcjach "na dobry początek" o. A. Szustaka, rekolekcje wielkopostne będzie głosił o. Janusz Pyda.

Akademickie rekolekcje wielkopostne (dla studentów i wykładowców) rozpoczną się w poniedziałek 4 marca, a skończą w środę 6. Temat: „Wielkopostne życia sprzątanie”. Rekolekcjonistą będzie o. Janusz Pyda OP, dominikanin z krakowskiego klasztoru. Filozof i teolog. Wykładowca i duszpasterz. Autor kilku książek, m.in. Dzień z życia diabła”, „Listy starego anioła do młodego”. Prowadzi bloga na stronie dominikanie.pl.

Codzienny plan rekolekcji: o 20.00 - Msza św. z homilią, a po niej konferencja rekolekcyjna. Pół godziny przed Mszą św. okazja do spowiedzi i adoracja Najświętszego Sakramentu. Na zakończenie rekolekcji duszpasterze z DA Resurrexit zapraszają do duszpasterstwa na okolicznościową kolację. Rekolekcje odbywać się będą w kościele seminaryjno-akademickim (ul. Drzymały 1).

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma