Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Modlitwa przed maturą

Diecezjalny duszpasterz młodzieży zaprasza maturzystów wraz z nauczycielami, katechetami i duszpasterzami na pielgrzymkę na Jasną Górę.

Pielgrzymka Maturzystów Diecezji Opolskiej na Jasną Górę odbędzie się w środę 3 kwietnia. Rozpoczęcie o godz. 11.00.

– W czasie pielgrzymki chcemy razem z młodymi ludźmi uczestniczyć w Drodze Krzyżowej  na jasnogórskich wałach w intencji błogosławionego wyboru drogi życiowej i przeżyć wspólnie Eucharystię w jasnogórskiej kaplicy modląc się o zdanie egzaminów maturalnych – zaprasza ks. Jarosław Staniszewski, diecezjalny duszpasterz młodzieży.

– Mszy św. przewodniczyć będzie i słowo Boże wygłosi bp Paweł Stobrawa. Natomiast wszystkich księży zapraszamy do koncelebry – informuje ks. Staniszewski, zachęcając do organizowania wspólnych wyjazdów w szkołach i parafiach.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 25 marca na adres mailowy: mlodzi.opole@gmail.com lub smsem na nr 600 478 393. W zgłoszeniu należy podać nazwę szkoły i liczbę pielgrzymów.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma