Nowy numer 21/2018 Archiwum

„Effatha” na Dzień Kobiet

Nowy singiel zespołu Love Story zapowiada album wprowadzający słuchacza w świat kobiety.

Wywodzący się z Raciborza zespół Love Story jest znany w coraz szerszych kręgach dzięki albumowi „Talitha kum”. Ten studyjny album to przede wszystkim muzyczna promocja czystej miłości.

Natomiast 8 marca grupa otworzyła nowy rozdział w swojej twórczości. Muzycy nieprzypadkowo wybrali ten dzień na premierę nowego singla, gdyż materiał zebrany na kolejnej płycie będzie wyprawą w bogaty świat wewnętrzny kobiety.

„Effatha” znaczy „Otwórz się!”. Każda kobieta jest ukochaną córeczką Boga. Właśnie o tym przekonuje Magda Frączek.

Singiel zapowiada nowy album pod tym samym tytułem, który ukaże się w maju 2013 roku. – „Effatha” otworzy nas na świat kobiety, współczesnej, niepoprawnej, pozornie zamkniętej, z ogromną nadzieją na miłość. Ten album to 11 barwnych historii właśnie o kobiecie – zapowiada Ryszard Frączek.

Producentem płyty jest Leszek Łuszcz, pracujący m.in. z Renatą Przemyk, Wilkami, Markiem Piekarczykiem. Teksty i muzyka wyszły spod ręki Magdy Frączek, młodej kompozytorki i wokalistki, frontmanki zespołu.

Love Story - Effatha
zespolls

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma