Nowy numer 3/2021 Archiwum

Autografy gwiazd

Wolontariusze opolskiego oddziału Fundacji „Mam Marzenie” zapraszają do licytowania kolekcjonerskich rarytasów. Cel aukcji – spełnienie 101. marzenia.

„Kiermasz marzeń”, bo taką nazwę nadano ponad 40 równolegle prowadzonym licytacjom, ruszył we wtorek 26 marca o godz. 20 i potrwa dokładnie tydzień. Wszystkie aukcje znajdują się na stronie internetowej – tutaj. Dodajmy, że licytacje potrwają do wtorku 2 kwietnia do godz. 20.

Można stać się posiadaczem płyty zespołu Luxtorpeda z autografami jego członków, zdjęcia z podpisem aktorki Bożeny Stachury, rysunków Andrzeja Czyczyło, jak i autografów wielu znanych aktorów i muzyków. Wśród oferowanych pamiątek są również dwie koszulki z podpisami Roberta Lewandowskiego, Kuby Błaszczykowskiego, Łukasza Piszczka oraz innych zawodników reprezentacji Polski.

– Nasz opolski oddział Fundacji „Mam marzenie” świętuje realizację 100. marzenia. W poniedziałek 25 marca dwaj nasi marzyciele z Opolszczyzny – Damian i Maciek – spotkali się na Stadionie Narodowym z Robertem Lewandowskim i pozostałymi piłkarzami reprezentacji Polski. Przy tej okazji wolontariusze zdobyli autografy naszych najlepszych futbolistów – wyjaśnia Piotr Stachura, rzecznik opolskiego oddziału fundacji.

– Całkowity dochód z internetowych licytacji przeznaczymy na spełnienie kolejnego piłkarskiego marzenia w opolskim oddziale Fundacji "Mam Marzenie". W naszej marzeniowej poczekalni od prawie 2 lat czeka Przemek z Głuchołaz, który chciałby wyjechać na mecz Realu Madryt na stadionie Santiago Bernabéu. To na tę realizację przekażemy pieniądze z kiermaszu – wyjaśnia P. Stachura.

Przypomnijmy, że fundacja pomaga zrealizować marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające życiu. W województwie opolskim jej wolontariusze działają od 2007 roku.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama